JUSTIN TIMBERLAKE KONDIGT LANGVERWACHTE EUROPESE DEEL ‘THE FORGET TOMORROW WORLD TOUR’ AAN


DONDERDAG 15 AUGUSTUS IN ZIGGO DOME AMSTERDAM

NIEUWE SINGLE “DROWN” VANDAAG uit.

Vandaag kondigt de beroemde muzikant, acteur en entertainer Justin Timberlake zijn langverwachte Europese en Britse deel van ‘The Forget Tomorrow World Tour’ aan, met dertien nieuwe shows in acht verschillende landen. De tour wordt geproduceerd door Live Nation met optredens in Polen, Duitsland, België, Groot-Brittannië, Nederland, Denemarken, Zweden en Frankrijk. Op donderdag 15 augustus geeft Justin Timberlake een concert in Ziggo Dome in Amsterdam. De reguliere kaartverkoop hiervoor start vrijdag 1 maart om 10.00 uur

Naast de aankondiging van de tour vandaag brengt de meervoudig bekroonde zanger zijn nieuwe nummer “Drown” uit via RCA Records ( HIER te beluisteren). Het nummer is geschreven door Timberlake, Louis Bell (Taylor Swift, Post Malone), Henry Walter, Amy Allen, Kenyon Dixon en geproduceerd door Timberlake, Louis Bell, Cirkut (Maroon 5, The Weeknd).

De tour omvat op dit moment maar liefst 67 wereldwijde shows die van april tot december van dit jaar gepland staan. In Noord-Amerika zijn al 22 optredens uitverkocht en meer dan 550.000 tickets verkocht.

Timberlake speelt tijdens zijn tour favoriete hits van de fans evenals nummers van zijn nog te verschijnen nieuwe album ‘Everything I Thought It Was’, zoals “Selfish” en zijn nieuwste single “Drown” die net is uitgekomen. Het zesde studioalbum ‘Everything I Thought It Was’ verschijnt op 15 maart.( pre-order HIER)

Vorige maand bracht Timberlake de single met bijbehorende videoclip “Selfish” uit, die meer dan 57 miljoen streams wereldwijd en meer dan 14 miljoen views op YouTube genereerde. Daarnaast trad Justin Timberlake op als speciale muzikale gast bij NBC’s Saturday Night Live, waar hij zijn single “Selfish” en “Sanctified” feat. Tobe Nwigwe vertolkte.

De tour gaat in Noord-Amerika van start met 30 optredens en opeenvolgende avonden in meerdere steden, vanwege de fenomenale vraag naar kaarten. Justin Timberlake begint op 26 juli aan het Europese deel in Krakau, Polen in de TAURON Arena Kraków en reist verder naar verschillende steden, waaronder Berlijn in Duitsland; Londen in het Verenigd Koninkrijk; Amsterdam in Nederland; Kopenhagen in Denemarken; Stockholm in Zweden en nog meer steden voordat hij op 6 september het Europese deel afsluit in Lyon – Décines in Frankrijk in de LDLC Arena. ‘The Forget Tomorrow World Tour’ keert vervolgens op 7 oktober terug naar Noord-Amerika en gaat verder met 23 extra optredens. De wereldwijde tour eindigt op 16 december in Indianapolis, IN, in Gainbridge Fieldhouse.

THE FORGET TOMORROW WORLD TOUR 2024 DATA:
NORTH AMERICA – SUMMER 2024
Mon Apr 29 – Vancouver, BC – Rogers Arena
Thu May 02 – Seattle, WA – Climate Pledge Arena — SOLD OUT
Fri May 03 – Seattle, WA – Climate Pledge Arena
Mon May 06 – San Jose, CA – SAP Center at San Jose — SOLD OUT
Tue May 07 – San Jose, CA – SAP Center at San Jose
Fri May 10 – Las Vegas, NV – T-Mobile Arena — SOLD OUT
Sat May 11 – Las Vegas, NV – T-Mobile Arena
Tue May 14 – San Diego, CA – Pechanga Arena San Diego — SOLD OUT
Fri May 17 – Inglewood, CA – Kia Forum — SOLD OUT
Sat May 18 – Inglewood, CA – Kia Forum — SOLD OUT
Tue May 21 – Phoenix, AZ – Footprint Center — SOLD OUT
Wed May 29 – San Antonio, TX – Frost Bank Center
Fri May 31 – Austin, TX – Moody Center
Sat Jun 01 – Austin, TX – Moody Center
Tue Jun 04 – Fort Worth, TX – Dickies Arena — SOLD OUT
Thu Jun 06 – Tulsa, OK – BOK Center — SOLD OUT
Mon Jun 10 – Atlanta, GA – State Farm Arena — SOLD OUT
Wed Jun 12 – Raleigh, NC – PNC Arena — SOLD OUT
Fri Jun 14 – Tampa, FL – Amalie Arena — SOLD OUT
Sat Jun 15 – Miami, FL – Kaseya Center
Fri Jun 21 – Chicago, IL – United Center — SOLD OUT
Sat Jun 22 – Chicago, IL – United Center — SOLD OUT
Tue Jun 25 – New York, NY – Madison Square Garden — SOLD OUT
Wed Jun 26 – New York, NY – Madison Square Garden — SOLD OUT
Sat Jun 29 – Boston, MA – TD Garden — SOLD OUT
Sun Jun 30 – Boston, MA – TD Garden — SOLD OUT
Wed Jul 03 – Baltimore, MD – CFG Bank Arena — SOLD OUT
Thu Jul 04 – Hershey, PA – Hersheypark Stadium
Sun Jul 07 – Cleveland, OH – Rocket Mortgage FieldHouse — SOLD OUT
Tue Jul 09 – Lexington, KY – Rupp Arena — SOLD OUT

EUROPE/UK – SUMMER 2024
Fri Jul 26 – Krakow, PL – TAURON Arena Kraków– JUST ADDED
Tue Jul 30 – Berlin, DE – Uber Arena – JUST ADDED
Sat Aug 03 – Antwerp, BE – Sportpaleis Antwerpen – JUST ADDED
Wed Aug 07 – Birmingham, UK – Utilita Arena – JUST ADDED
Thu Aug 08 – Manchester, UK – Co-op Live – JUST ADDED
Sun Aug 11 – London, UK – The O2 – JUST ADDED
Thu Aug 15 – Amsterdam, NL – Ziggo Dome – JUST ADDED
Wed Aug 21 – Munich, DE – Olympiahalle – JUST ADDED
Sun Aug 25 – Cologne, DE – Lanxess Arena – JUST ADDED
Thu Aug 29 – Copenhagen, DK – Royal Arena – JUST ADDED
Mon Sep 02 – Stockholm, SE – Tele2 Arena – JUST ADDED
Wed Sep 04 – Hamburg, DE – Barclays Arena – JUST ADDED
Fri Sep 06 – Lyon – Décines, FR – LDLC Arena – JUST ADDED

NORTH AMERICA – FALL 2024
Tue Oct 04 – Montreal, QC – Centre Bell
Mon Oct 07 – Brooklyn, NY – Barclays Center
Tue Oct 08 – Newark, NJ – Prudential Center
Sun Oct 13 – Washington, DC – Capital One Arena
Thu Oct 17 – Toronto, ON – Scotiabank Arena — SOLD OUT
Fri Oct 18 – Toronto, ON – Scotiabank Arena
Mon Oct 21 – Buffalo, NY – KeyBank Center
Wed Oct 23 – Columbus, OH – Nationwide Arena
Fri Oct 25 – Detroit, MI – Little Caesars Arena
Sun Oct 27 – Chicago, IL – United Center
Sat Nov 02 – Grand Rapids, MI – Van Andel Arena
Fri Nov 08 – Sunrise, FL – Amerant Bank Arena
Sat Nov 09 – Orlando, FL – Kia Center
Thu Nov 14 – Charlotte, NC – Spectrum Center
Sat Nov 16 – Atlanta, GA – State Farm Arena
Tue Nov 19 – Knoxville, TN – Thompson-Boling Arena at Food City Center
Wed Nov 20 – Louisville, KY – KFC Yum! Center
Sat Nov 23 – Memphis, TN – FedExForum
Wed Dec 04 – Houston, TX – Toyota Center
Thu Dec 06 – Dallas, TX – American Airlines Center
Tue Dec 10 – North Little Rock, AR – Simmons Bank Arena
Thu Dec 12 – Nashville, TN – Bridgestone Arena
Sat Dec 14 – Pittsburgh, PA – PPG Paints Arena
Mon Dec 16 – Indianapolis, IN – Gainbridge Fieldhouse

Bezoek voor volledige tour- en ticketinformatie: justintimberlake.com

OVER JUSTIN TIMBERLAKE
Justin Timberlake is een multi-getalenteerde entertainer, artiest, producer, songwriter en acteur. Gedurende zijn carrière heeft hij wereldwijd meer dan 54 miljoen albums en 63 miljoen singles verkocht, en nog eens 70 miljoen platen als leadzanger van *NSYNC. Justin heeft tien GRAMMY Awards gewonnen in de pop-, dance- en R&B-genres, waaronder voor zijn succesvolle soloalbums ‘Man of the Woods’, ‘The 20/20 Experience’, ‘FutureSex/LoveSounds’ en zijn debuut soloalbum ‘Justified’ – evenals zijn samenwerkingen met Jay -Z. Hij heeft wereldwijd meer dan 23 miljard audio- en videostreams verzameld en vier Emmy Awards gewonnen voor zijn memorabele optredens in ‘Saturday Night Live’. Op het witte doek heeft hij zijn stem geleend aan het geanimeerde franchisefenomeen TROLLS van DreamWorks, waaronder voor het derde deel, TROLLS BAND TOGETHER uit 2023. Zijn hit “Can’t Stop the Feeling!” uit TROLLS werd tijdens de Academy Awards 2017 genomineerd voor “Best Original Song”.

Qmusic presents
Justin Timberlake – The Forget Tomorrow World Tour
Donderdag 15 augustus, Ziggo Dome, Amsterdam
Aanvang: 20:00 uur | Entree: Vanaf €56 (incl. servicekosten)

De reguliere kaartverkoop start op vrijdag 1 maart 2024 om 10:00 uur. Meer info over dit concert vind je op: mojo.nl/justintimberlake

MASTERCARD PRESALE: Mastercard-kaarthouders hebben speciale toegang tot de voorverkoop vanaf dinsdag 27 februari om 10.00 uur. Bezoek www.priceless.com/music voor meer informatie.

VIP: De tour biedt ook een verscheidenheid aan VIP-pakketten en ervaringen waarmee fans hun concertervaring naar een hoger niveau kunnen tillen. Pakketten variëren, maar omvatten tickets voor het exclusieve VIP Stage Bar-gedeelte. Ga voor meer informatie naar vipnation.eu en tunedhospitality.nl.


© 2024 “Alle rechten voorbehouden” of “all rights reserved”, alle auteursrechten met betrekking tot de creatie Concert Journaal behorentoe aan de auteursrechthebbende Henk van Antwerpen