A BOOGIE WIT DA HOODIE NAAR AFAS LIVE OP DINSDAG 23 APRIL 2024

Op dinsdag 23 april 2024 komt de Amerikaanse rapper, zanger en songwriter A Boogie Wit Da Hoodie naar Nederland voor een show in de AFAS Live. De ticketverkoop start op vrijdag 2 februari om 10:00 via ticketmaster.nl

A Boogie Wit da Hoodie kondigt zijn 2024 wereldtournee aan genaamd ‘Better Off Alone’ – de tour bestaat uit een reeks van 39 shows in Nieuw-Zeeland, Australië, Europa, het Verenigd Koninkrijk en Noord-Amerika. De rapper brengt het nieuws over de tour samen met de aankondiging van een nieuwe single genaamd “P&E” met Mariah The Scientist, het nummer komt uit op 9 februari.

De tour, die is geproduceerd door Live Nation, begint op 10 april in de Spark Arena in Auckland en bestaat uit shows in onder andere Sydney, Londen en Parijs. Het Noord-Amerikaanse deel van de tour bestaat uit 29 shows en begint op 18 mei in Climate Pledge Arena in Seattle en heeft shows in onder andere Los Angeles, Atlanta en New York, de laatste show vindt plaats op 20 september in Vancouver in Rogers Arena.

OVER A BOOGIE WIT DA HOODIE:
Met meer dan 21 miljard streams en meer dan 50 RIAA Platina- en Gouden certificeringen, is de wereldster A Boogie Wit da Hoodie een van de grootste sterren in de muziekindustrie geworden.

De inwoner van Bronx, New York, is sinds zijn start in 2016 niet meer weg te denken van het podium en heeft zijn plaats verdiend als “the most promising young rapper the city has produced in some time” (New York Times).

Met een dynamische lijst van wereldberoemde hits (zoals onder andere “My Shit,” “Drowning” met Kodak Black, “Swervin,” en “Look Back At It” ) en 4 albums op zijn naam (ME VS MYSELF, HOODIE SZN, THE BIGGER ARTIST en ARTIST 2.0), is A Boogie ook een van de meest gevraagde samenwerkingspartners in de muziek geworden. Hij heeft samengewerkt met een breed scala aan artiesten, variërend van Ed Sheeran, Maroon 5 en Khalid tot Chris Brown, DJ Khaled, Paulo Londra, Meek Mill en Pop Smoke.

BETTER OFF ALONE TOUR DATES:
Wed Apr 10 – Auckland, NZ – Spark Arena
Fri Apr 12 – Melbourne, AU – John Cain Arena
Sun Apr 14 – Brisbane, AU – Riverstage
Tue Apr 16 – Sydney, AU – Hordern Pavilion
Tue Apr 23 – Amsterdam, NL – AFAS Live
Wed Apr 24 – Cologne, DE – Palladium
Sun Apr 28 – Paris, FR – Zenith
Wed May 01 – Manchester, UK – Co-op Live
Thu May 02 – London, UK – The O2
Sun May 05 – Birmingham, UK – Utilita Arena
Sat May 18 – Seattle, WA – Climate Pledge Arena
Mon May 20 – Portland, OR – Veterans Memorial Coliseum
Wed May 22 – Concord, CA – Toyota Pavilion at Concord
Thu May 23 – Los Angeles, CA – Kia Forum
Fri May 24 – Phoenix, AZ – Talking Stick Resort Amphitheatre
Sun May 26 – Morrison, CO – Red Rocks Amphitheatre
Wed May 29 – Somerset, WI – Somerset Amphitheater
Sat Jun 01 – Irving, TX – The Pavilion at Toyota Music Factory
Sun Jun 02 – Woodlands, TX – The Cynthia Woods Mitchell Pavilion presented by Huntsman
Tue Jun 04 – Jacksonville, FL – Daily’s Place
Wed Jun 05 – West Palm Beach, FL – iTHINK Financial Amphitheatre
Thu Jun 06 – Tampa, FL – MIDFLORIDA Credit Union Amphitheater at the FL State Fairgrounds
Sat Jun 08 – Atlanta, GA – Lakewood Amphitheatre
Sun Jun 09 – Charlotte, NC – PNC Music Pavilion
Tue Jun 11 – Virginia Beach, VA – Veterans United Home Loans Amphitheater
Wed Jun 12 – Bristow, VA – Jiffy Lube Live
Fri Jun 14 – Detroit, MI – Pine Knob Music Theatre
Sun Jun 16 – Tinley Park, IL – Credit Union 1 Amphitheatre
Tue Jun 18 – Philadelphia, PA – Wells Fargo Center^
Thu Jun 20 – Boston, MA – TD Garden
Sat Jun 22 – Hartford, CT – Xfinity Theatre
Mon Jun 24 – New York, NY – Madison Square Garden
Tue Sep 10 – Toronto, ON – Scotiabank Arena
Wed Sep 11 – London, ON – Budweiser Gardens
Thu Sep 12 – Montreal, QC – Bell Centre
Sun Sep 15 – Winnipeg, MB – Canada Life Centre
Tue Sep 17 – Calgary, AB – Scotiabank Saddledome
Wed Sep 18 – Edmonton, AB – Rogers Place
Fri Sep 20 – Vancouver, BC –Rogers Arena

MASTERCARD PRESENTS:
A BOOGIE WIT DA HOODIE – BETTER OFF ALONE TOUR
Dinsdag 23 april 2024, AFAS Live, Amsterdam
Aanvang: 20:00 uur | Entree: Vanaf €49,28 (incl. servicekosten)

Mastercard kaarthouders in Nederland hebben toegang tot de presale vanaf woensdag 31 januari 10:00 tot vrijdag 2 februari 10:00. Ga naar www.priceless.com/music voor meer informatie.

De kaartverkoop start op vrijdag 2 februari om 10:00 uur.


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

© 2024 “Alle rechten voorbehouden” of “all rights reserved”, alle auteursrechten met betrekking tot de creatie Concert Journaal behorentoe aan de auteursrechthebbende Henk van Antwerpen